strona główna Biuletyn Informacji Publicznej Związek Powiatów Polskich polska wersja english version deutsch version
  × strona główna
Aktualności
Biuro Obsługi Mieszkańców
Informacje ze Starostwa
Od Mieszkańców
Dla przedsiębiorców
Obwieszczenia
Podatki i opłaty
Zatrudnienie
Zamówienia publiczne
Budżet
Rachunki bankowe
Kontakt z Urzędem
Władze Urzędu
Rada Gminy
Sołectwa
Rolnictwo
Jednostki OSP
Stawki podatku i opłaty
Plany i Programy
Regulaminy
Inwestycje
Jednostki oświatowe
Informacje oświatowe
Położenie
Historia
Instytucje
Firmy
Turystyka
Galeria
Wybory i referenda
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
elodzkie1
Fundusze Unijne
DROGA REKORAJ MOSZCZENICA
Inicjatywa
Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Moszczenicy
Budowa kanalizacji w Babach i Kiełczówce
Budowa Drogi Białkowice - Gazomia Nowa
Inne projekty
sławni ludzie z naszej gminy
Urząd Gminy
Moszczenica
tel. +48 44 616-96-25
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
«Aktualności»
Podsumowanie wakacji z GOKiS-em
Tegoroczne „Bezpieczne wakacje z GOKiS wolne od nałogów i używek” dobiegły końca. Dzieci, które wakacje spędzały w domu, mogły skorzystać z szerokiej oferty wyjazdowej. - Latem nasi podopieczni zwiedzili Muzeum Produkcji Zapałek i Park Miniatur Sakralnych w Częstochowie, z bliska zobaczyli egzotyczne ryby w wielkich akwariach Oceaniki, a potem świetnie bawili się w parku linowym i na dmuchańcach w Kompleksie Świętokrzyska Polana. W sierpniu byliśmy: w Parku Jurajsko-Botanicznym w Kołacinku, skansenie Kolei Wąskotorowych w Rogowie, na Stadionie Narodowym w Warszawie, Geoparku w Kielcach i Parku Rozrywki Ceramilandia w Lutomiersku. Ponadto dwukrotnie pojechaliśmy do kina i na basen w Piotrkowie Tryb., a miłośnicy jednośladów wzięli udział w rajdzie rowerowym, poprzedzonym spotkaniem z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej Policji.

Tegoroczne wakacje pożegnaliśmy „Wakacyjnym Turniejem Szachowym” zorganizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury – mówi Włodzimierz Kaźmierczak - pomysłodawca i kierownik wycieczek organizowanych przez GOKiS. Wszystkie wycieczki dostarczyły uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. W ciągu dwumiesięcznej akcji w zajęciach wzięło udział blisko 500 dzieci i młodzieży z terenu gminy Moszczenica. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu nie zapomniał również o starszych mieszkańcach gminy, dla których przygotowano rodzinną wyprawę do Twierdzy Modlin i Skansenu Wsi Łowickiej w Maurzycach. Tam uczestniczyli w dorocznej imprezie pn. „Łowickie Żniwa”. Dużym powodzeniem cieszyły się również spływy kajakowe po Pilicy i Luciąży. Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu składa podziękowania członkom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Moszczenicy za dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci oraz wolontariuszom - Elżbiecie Górze, Joannie Nowak, Agnieszce Korytkowskiej i Annie Jaros za zaangażowanie i nieodpłatną pomoc przy realizacji naszego projektu.

« powrót
Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
MTI
PGN
SIP
Noś Odblaski
Locals
ePuap
odpady
Oferty inwestycyjne
w centrum kultury
Adopcja
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. w moszczenicy
GOK
GOPS
Gminna Biblioteka Publiczna
ulks moszczenica
86pdh
Polski Związek Wędkarski
<br><br>Dziennik Ustaw
Monitor Polski

<<   Styczeń   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA

Serwis Informacyjny Urzędu Gminy w Moszczenicy - www.moszczenica.pl, Moszczenica, samorząd, województwo łódzkie, gmina Moszczenica, powiat piotrkowski, gmina, miasto Moszczenica, portal samorządowy, serwis, WWW, BIP, Biuletyn, agroturystyka, turystyka, inwestycje, przyroda, natura, administracja publiczna, usługi, samorzad, internet, biuletyn informacji publicznej, administracja, cms, portal, aktualnosci, województwo, powiat, aktualności, www, bip, biuletyn, gminy, przetargi, gminne, samorzadowe, uslugi, samorządy, Gminy, gminny, samorzady, samorządowe, Łódź, Piotrków, moszczenica, Radom