strona główna Biuletyn Informacji Publicznej Związek Powiatów Polskich polska wersja english version deutsch version
  × strona główna
Aktualności
Biuro Obsługi Mieszkańców
Informacje ze Starostwa
Od Mieszkańców
Dla przedsiębiorców
Obwieszczenia
Podatki i opłaty
Zatrudnienie
Zamówienia publiczne
Budżet
Rachunki bankowe
Kontakt z Urzędem
Władze Urzędu
Rada Gminy
Sołectwa
Rolnictwo
Jednostki OSP
Stawki podatku i opłaty
Plany i Programy
Regulaminy
Inwestycje
Jednostki oświatowe
Informacje oświatowe
Położenie
Historia
Instytucje
Firmy
Turystyka
Galeria
Wybory i referenda
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
elodzkie1
Fundusze Unijne
DROGA REKORAJ MOSZCZENICA
Inicjatywa
Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Moszczenicy
Budowa kanalizacji w Babach i Kiełczówce
Budowa Drogi Białkowice - Gazomia Nowa
Inne projekty
sławni ludzie z naszej gminy
Urząd Gminy
Moszczenica
tel. +48 44 616-96-25
Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>

 

Masz pytanie do Wójta?

Żeby je zadać, nie musisz już przychodzić do Urzędu. Nie musisz nawet ruszać się z domu. Wójt za pośrednictwem naszej witryny będzie odpowiadał na Państwa pytania.

Informujemy, iż kierownik jednostki odpowiada na pytania raz w miesiącu oraz zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na te pytania, które są istotne i pożyteczne z punktu widzenia prowadzonej polityki informacyjnej gminy.

Regulamin zadawania pytań

 1. Do informacji zawartych w Panelu "Pytania do Wójta" mają zastosowanie przepisy ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204 z późn. zmian.).
 2. Odpowiedzi na pytania zadane poprzez panel "Pytania do Wójta" udziela Wójt Gminy Moszczenica lub wskazana przez niego osoba, najbardziej kompetentna w danym zagadnieniu.
 3. Dostarczanie dokumentów, informacji lub zadanie pytania poprzez panel "Pytania do Wójta" nie jest sposobem doręczania dokumentów elektronicznych do Urzędu Gminy w Moszczenicy w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. 2011, Nr 206, poz.1216).
 4. Odpowiedzi udzielane są wyłącznie na pytania dotyczące kompetencji i obowiązków służbowych wójta i spraw dotyczących funkcjonowania urzędu.
 5. Odpowiedzi na pytania będą publikowane na stronie internetowej w ciągu miesiąca od daty jego zadania.
 6. Osoba korzystająca z możliwości zadania pytania lub przekazania informacji nie może podawać fałszywych treści, używać sformułowań obraźliwych, wulgarnych, propagujących przemoc, nieprzyzwoitych, poniżających, wyrażających nienawiść, naruszających cudzą prywatność, obrażających uczucia religijne, oraz gróźb i treści z innych względów prawnie niedopuszczalnych wobec osób i urzędu. W przypadku ujawnienia w pytaniu w/w niedopuszczalnych zwrotów, nie zostanie na nie udzielona odpowiedź, a pytanie nie będzie publikowane.
 7. Nie będą udzielane odpowiedzi na publikowane pytania, które naruszają Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 j.t. z późn. zm.)
 8. W panelu "Pytania do Wójta" obowiązuje bezwzględny zakaz reklamy swoich forów i innych stron internetowych.
 9. Urząd Gminy w Moszczenicy nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do panelu "Pytania do Wójta" spowodowany przez osoby trzecie, a w szczególności operatorów telekomunikacyjnych, dostawców łącz telekomunikacyjnych, energii elektrycznej itp.
 10. Odpowiedź udzielona przez Wójta Gminy Moszczenica na zadanie pytanie nie jest wykładnią prawa, nie rodzi skutków prawnych, nie może być wykorzystana w postępowaniu administracyjnym lub sądowym.
 11. Przy korzystaniu z panelu "Pytanie do Wójta" stosuj się do zasad etykiety - pisz schludnie, rzeczowo i zrozumiale. Staraj się unikać błędów.

Wypełniając poniższy formularz akceptujesz Regulamin zadawania pytań

 Imię:
 Pytanie:
 


Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
MTI
PGN
SIP
Noś Odblaski
Locals
ePuap
odpady
Oferty inwestycyjne
w centrum kultury
Adopcja
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. w moszczenicy
GOK
GOPS
Gminna Biblioteka Publiczna
ulks moszczenica
86pdh
Polski Związek Wędkarski
<br><br>Dziennik Ustaw
Monitor Polski

<<   Styczeń   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA

Serwis Informacyjny Urzędu Gminy w Moszczenicy - www.moszczenica.pl, Moszczenica, samorząd, województwo łódzkie, gmina Moszczenica, powiat piotrkowski, gmina, miasto Moszczenica, portal samorządowy, serwis, WWW, BIP, Biuletyn, agroturystyka, turystyka, inwestycje, przyroda, natura, administracja publiczna, usługi, samorzad, internet, biuletyn informacji publicznej, administracja, cms, portal, aktualnosci, województwo, powiat, aktualności, www, bip, biuletyn, gminy, przetargi, gminne, samorzadowe, uslugi, samorządy, Gminy, gminny, samorzady, samorządowe, Łódź, Piotrków, moszczenica, Radom